نظافت شرکتها در غرب تهران > نظافت شرکتها در غرب تهران

 

نظافت شرکتها در غرب تهران

 

نظافت شرکتها در غرب تهران :66942049    و 66942039   و پشتیبانی 09195096981

 

شرکت آدا مفتخر است با 15000 اشتراک در سراسر تهران شعبه غرب خود را در جهت رفاه حال محله های چون ستارخان، انقلاب،آزربایجان،جمهوری،نواب ،توحید آریاشهر ، شهر آرا ،شادمان ، طرشت،مرزداران، شهرک ژاندارمری، باغ فیض، پیامب ،ستاری، سردار جنگل، شهر زیبا ،فردوس غرب،فردوس شرق ، ارم سبز،آیت اله کاشانی ، اشرفی اصفهانی، سیمون بلیوار ، شهرک چشمه، شهران و... افتتاح نموده تا هرچه سریعتر نسبت به ارایه خدمات اقدام نماید.

نظافت راه پله ها ومشاعات : بصورت کنترات می باشد مبلغ با افزایش طبقات و تعداد واحد ها متغیر است .

نظافت منزل : اعزام نیروی خانم وآقا بصورت 4 ساعته و 8ساعته

نه روش عالی برای جلوگیری از چسبیدن غذا به ظروف و قابلمه

 

در صورت امکان سعی کنید تابه ها را روی هم جمع نکنید. با این کار احتمال آسیب رساندن به سطوح نچسب آنها می شوید.در صورت رعایت این کار آسیب دیدن آن را کاهش می دهید.

نه روش عالی برای جلوگیری از چسبیدن غذا به ظروف و قابلمه

چگونه بالشها را تمیز کنیم؟

 شش نکته مهم برای کسانی که ملافه سفید استفاده می کنند :

 نگه داری و نظافت کاور مبلمان و پتوها

هیچ چیز به اندازه چسبیدن غذا به تابه آزار دهنده نیست که بعد از تهیه و پختن غذا در ظرف می بینید. بیایید کار خود را با نه روش ساده شروع کنیم تا هنگام پختن غذا به ظروف نچسبند!


نه نکته مهم برای نچسبیدن غذا به تابه


وقتی صحبت از خانه داری می شود ، می دانیم که خسته کننده ترین کار گذراندن وقت در آشپزخانه است. این کاری است که باید هر روز چندین بار تکرار شود و گاهی اوقات مدت زمان زیادی طول می کشد ، به خصوص وقتی که بخشی از کار گذاشتن لوازم به سر جایشان باشد ...
افرادی که از پخت و پز لذت می برند ، می توانند ده ها ترفند برای آسان تر کردن کارهای خاص انجام دهند ، اما برعکس افراد دیگر فقط پریشانی و استرس را تجربه می کنند. به عنوان مثال ، هنگام شستشوی ظروف  پخت و پز ، همه ما روغن و باقی مانده های چربی و مواد غذای روی قابلمه ها را می دانیم.
برای جلوگیری از بروز این کار غذاب آور و برای جلوگیری از بروز آن ، حالا ما در مورد 9 ترفند جالب صحبت خواهیم کرد تا ازچسبیدن غذا به  ظروف و قابلمه جلوگیری شود.
آن را با دقت بخوانید! این اطلاعات از دست ندهید.


1 -  از روغن زیتون استفاده کنید

نه روش عالی برای جلوگیری از چسبیدن غذا به ظروف و قابلمه
مقداری روغن زیتون را به ته تابه بریزید خیلی راحت خواهید دید که از چسبیدن غذا به ظروف جلوگیری می شود.
مقداری روغن را درون ماهیتابه بریزید ، آن را با دستمال کاغذی سطح تابه بمالید و در هر سطحی از تابه که مواد غذایی امکان چسبیدن را دارد ، کاملا چرب کنید. روغن را قبل از گذاشتن مواد سرخ کردنی گرم کنید دقت کنید روغن را نسوزانید!


2- مقداری نمک اضافه کنید


قابلمه های آلومینیومی به دلیل ماهیت این فلز باعث چسبندگی مواد غذایی می شوند.
برای جلوگیری از این مشکل ، مقداری روغن آفتابگردان و نمک را به سقف خود اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که در همه جا پخش شده است.
از نمک زیاد استفاده نکنید زیرا طعم آن می تواند طعم غذای شما را عوض کند. اگر فکر می کنید زیادی اضافه کرده اید ، قبل از گرم کردن قابلمه ، بیشتر با یک دستمال کاغذی پاک کنید.


3- از سرکه سیب استفاده کنید

نه روش عالی برای جلوگیری از چسبیدن غذا به ظروف و قابلمه

این مطلب را نیز بخوانید:

بیست نکته مهم  برای نظافت اتاق در  20 دقیقه :

برای اینکه مواد غذایی به قابلمه های ساخته شده با آلومینیوم و فلزات مشابه نچسبند. درب آن باید کاملا بسته باشد.
یک گزینه مفید دیگر ، قرار دادن مقداری روغن در قابلمه ، گرم کردن آن و اضافه کردن یک مقداری سرکه سیب در آن است. آن را روی حرارت کم نگه دارید و صبر کنید تا سرکه قبل از شروع پخت غذای کاملاً بخار شود.


4- از کره واقعی استفاده کنید


عناصر مغذی موجود در کره واقعی برای سلامتی بدن مهم است. همچنین می توانید از چسبیدن غذا به ظروف و قابلمه جلوگیری کند.
ویتامین ها ، اسیدهای چرب ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های موجود در کره خواص متفاوت را نشان می دهد.
قبل از پختن تخم مرغ ، سخ کردن سوسیس و غذاهای مشابه از یک قاشق چایخوری کره استفاده کنید. برای جلوگیری از سوختگی ، گرما را متوسط نگه دارید و یه کمی نمک اضافه کنید.

 

5-  از استفاده از قاشق و مواد فلز خودداری کنید

 

نه روش عالی برای جلوگیری از چسبیدن غذا به ظروف و قابلمه
در قابلمه های نچسب از مواد فلزی استفاده نکنید زیرا می توانید طول عمر آنها را کاهش دهد.
اگر در عوض از قاشق و مواد تشکیل دهنده چوبی ، پلاستیکی یا سیلیکونی استفاده می کنید ، سطح قابلمه ها خراشیده نمی شوند و از این طریق در برابر چسبندگی محافظت می شود.


6- از اسکاچ های فلزی استفاده نکنید


اسکاچ های فلزی باعث افزایش ط و خش در قابلمه های آلومینیومی میشود و به سطح نچسب آن  آسیب می رسانند. از اسفنج های نرم استفاده کنید تا بتوانید از تابه های خود بهتر محافظت کنید.


7 - بارها و قابلمه های قابلمه را مرتباً جمع نکنید

 

نه روش عالی برای جلوگیری از چسبیدن غذا به ظروف و قابلمه

اگر از تفلون استفاده می کنید ، هرگز آنها را در الویت قرار ندهید. این ماده در برابر خراش بسیار حساس است و می تواند سطح آنها به راحتی آسیب ببیند.


8-  قبل از بلند کردن قابلمه های خود را به خوبی خشک کنید.


بعد از شستن باقی مانده ها غذا ها در قابلمه ها ، قبل از گذاشتن آنها به کابینت ها ، آنها را بخوبی خشک کنید.
رطوبت باقی مانده بر روی سطح باعث شکل گیری قارچ می شود و این هم باعث می شود مواد غذایی به ماهیتابه بچسبند.


9- اجازه ندهید سطح تاوه خشک شود


راز اصلی جلوگیری از نچسبیدن مواد غذایی در قابلمه اضافه کردن دائم مقدار کمی روغن هنگام پخت و پز در قابلمه است. اگر خشک کردید ، فوراً مقداری روغن اضافه کنید و به تمام قسمت ها پخش کنید.
با رعایت این ترفندهای ساده می توانید از چسبیدن مواد غذایی به قابلمه ها جلوگیری کنید.
شما نه تنها غذاهای عالی تهیه خواهید کرد ، بلکه در تمیز کردن نیز وقت کمی می گذارید و تاوه ها و قابلمه های شما همچنان تمیز به نظر می رسند.

شرکت خدماتی آدا ارائه خدمات متنوع درزمینه خدمات نظافتی وتامین نیرونظافت منزل درخدمت شماست   

تامین نیروی انسانی  ، اعزام آبدارچی، اعزام سرایدار ، اعزام نگهبان ، مهماندار ، اعزام مهماندار ، مهماندار خانم ، نظافت راه پله و مشاعات ، نظافت اداره ، شرکت خدماتی نظافتی ، نظافت منزل ، نظافت هتل ، نظافت مبل ، نظافتچی شرکت ، نظافت بانک ، باغچه بانی ونگهداری باغچه ، نظافت دفتر کار ، نظافت محل کار ، نظافت منازل ، نظافت رستوران وآشپزخانه ،نظافت آزمایشگاه ومطب ، سرویسهای بهداشتی ورختکن ها ، نظافت سالن های ورزشی ، نظافت مساجد ونمازخانه ها ، نظافت آرایشگاه ها ، نظافت منزل در تهران ، نظافت راه در غرب تهران  ، نظافت راه پله در شرق تهران ،شرکت خدماتی در تهران،نظافت روزانه منزل ،نظافت راه پله در شمال تهران، نظافت منزل در غرب تهران ،نظافتچی ، شرکت نظافتی در غرب تهران ،اعزام نظافتچی خانم ، نظافت منزل در شمال تهران ،نظافتچی آقا ، شرکت نظافت منزل درغرب تهران ، نکاتی مهم درنظافت منزل ،  نظافتچی خانم و آقا برای مجتمع ها تجاری  ،خانه تکانی 


 

نظافت شرکتها در غرب تهران

 نظافت شرکتها در غرب تهران


اطلاعات بیشتر